pa, 14 2022   |   Plakaty

Plakaty do kuchni w stylu vintage

Cornelia

Istnieje wiele sposobów na odmianę kuchennej aranżacji, ale jedną z najprostszych i szybkich metod jej dekoracji jest użycie plakatów, które zapełnią nam puste i nudne ściany. Zobacz, jak nasze plakaty do kuchni, będą wspaniale prezentować się w vintage projektach.

Plakaty kuchenne z nadrukiem jedzenia

Plakaty z nadrukiem żywności (np. owoców, warzyw, potraw) i napojów to najbardziej rozpowszechniona tematyka wśród kuchennych aranżacji. Jest to bowiem zabawny i kolorowy sposób na ożywienie tej przestrzeni. Służą one nie tylko do dekoracji, mogą być również używane jako narzędzie do nauki dzieci o zdrowym odżywianiu czy też jako informacja o tym jak piec i gotować. Nasze pomysły na projekt galerii ściennej w kuchni?

Plakaty do kuchni w stylu vintage

Fanom zdrowego odżywiania polecamy plakaty kuchenne przedstawiające piramidę żywieniową, witaminy czy też soczyste owoce. Pomogą one nieco ożywić i rozjaśnić projekt kuchni. Ilość miłośników dobrej kawy rośnie na całym świecie, dlaczego by zatem nie pokazać na ścianie nadruku z filiżanką gorącego cappuccino w akompaniamencie z pysznym ciastem. Bardzo często w kuchniach występują również plakaty dedykowane cytrusom - ich piękne kolory wprowadzą do pomieszczenia odrobinę świeżości.

Stare banery reklamowe jako plakaty do kuchni

A co powiesz na stare banery reklamowe? Np. likieru, wina czy fast foodu. Szczególnie ładnie będą się takie nadruki prezentować na plakatach w stylu vintage. Użycie płótna do druku nada im typowo retro charakteru, a kuchni oryginalnego wyglądu. Taki dodatek będzie wisienką na torcie w vintage kuchni.

Plakaty do kuchni w stylu vintage

Reprodukcje obrazów botanicznych w kuchni

W kuchni plakaty botaniczne równie pięknie się odnajdą! Takie dekoracje ścienne mogą przedstawiać np. rumianek, mięte czy też polne kwiaty. Interesujące mogą okazać się dzieła takich artystów jak Adolphe Millot czy Ernst Haeckel, którzy zaprezentowali w swoich pracach roślinność z całego świata.

Plakaty botaniczne

Wybierając plakaty do kuchni należy wziąć pod uwagę jej styl, kolorystykę oraz gust całej rodziny. Dobrze dobrany plakat kuchenny wniesie do przestrzeni przytulniejszą atmosferę i zapełni nudne ściany. Sprawdź jakie plakaty przygotowaliśmy do Twojej kuchni! Mamy nadzieję, że zainspirują nie tylko smakoszy do udekorowania kuchni kreatywnymi nadrukami.