Podróżnicze

Podróże to nieodzowny element naszego życia. Dla jednych to konieczność dla innych pasja, bez której nie wyobrażają sobie życia. Zarówno dla jednych, jak i dla drugich przygotowaliśmy galerię plakatów podróżniczych w stylu retro. Ci, którzy z jakiś względów nie mogą lub nie chcą podróżować często rekompensują to sobie czytając książki podróżnicze, wędrując palcem po mapie lub po prostu oglądając programy telewizyjne opowiadające o dalekich miejscach. Plakaty podróżnicze mogą być taką namiastką podróży. Ozdobienie pokoju takimi plakatami sprawi, że każdego dnia i o każdej porze można wyobrazić sobie, że jest się gdzieś daleko.

pionowa
pozioma

Prawdziwi pasjonaci wypraw mogą natomiast, dzięki plakatom podróżniczym urozmaicić wystrój swojego domu i podkreślić swoje hobby. Plakaty podróżnicze będą doskonałym urozmaiceniem pamiątkowych zdjęć i wyróżnieniem miejsc, które wyjątkowo zapadły w pamięć.

Plakaty z tematem podróży

Plakaty z tematem podróży, które wybraliśmy do naszej galerii to motywy w stylu retro i vintage. Możemy wybierać plakaty spośród grafik różnych dekad ubiegłego wieku. Dzięki temu oferowane plakaty są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie i do wnętrza swojego domu – niezależnie od tego, jak zostało urządzone. Na plakatach z tematyką podróży widzimy więc plakaty reklamujące atrakcje w różnych miejscach i krajach Europy i świata. Możemy podziwiać, jak promowano turystycznie Australię, Hiszpanię czy Norwegię. Jak narysować atrakcje Włoch czy Grecji?

Plakaty z wakacji

Plakaty z podróżniczym motywem mogą być jednocześnie dekoracją przypominającą niezapomniane wakacje. Coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia, przechowując je głównie na twardych dyskach. Natomiast plakat z miasta czy kraju, w którym spędziliśmy wspaniałe wakacje może zastąpić lub uzupełnić tradycyjne dekoracje. Jeżeli spędzacie co roku wakacje w innym miejscu, można się zastanowić nad zrobieniem całej wystawy plakatów wakacyjnych z miejsc, które już odwiedziliście. Być może będą to same plakaty z wakacji, a może w otoczeniu Waszych zdjęć z tego właśnie miejsca.

Plakaty z motywem travel

Dzisiejsza technologia nadruku pozwala na bardzo wiele. Oferowane przez nas plakaty z motywem travel posiadają fotograficzną wręcz jakością nadruku oraz idealnie odwzorowane kolory. Z kolei bardzo dobry gatunkowo papier, jaki wykorzystujemy przy nadruku plakatów z motywem podróży zapewnia odpowiednią jakość. Kolory nadrukowane na posterach są żywe i przyciągają uwagę. Plakaty z motywem travel idealnie się zwijają i rozwijają, idealnie przylegają do ściany oraz układają się w ramach lub antyramach.

Zobacz podobne: plakaty amerykańskie podróże, plakaty sportowe retro, plakaty ze starymi mapami.