Plakaty sportowe

Plakaty sportowe

W kategorii plakatów sportowych zebraliśmy dla Was postery przedstawiające przede wszystkim sporty drogowe – a więc kolarstwo i sporty motocyklowe. Wszystkie są utrzymane w stylu vintage, przypominając nam okresy rozkwitu sportów kolarskich i motorowych. To właśnie na początku minionego stulecia, kiedy pojazdy silnikowe zaczęły wkraczać do naszego życia zaczął się na boom na wyścigi, które fascynują nas do dziś. Dlatego też plakaty sportowe z pewną nostalgią przenoszą nas do czasów rozkwitu sportów rowerowych i motocyklowych. Wybierz swój ulubiony plakat albo plakaty sportowe w stylu vintage i poczuj się jakbyś uczestniczył w rowerowym lub motocyklowym wyścigu.

pionowa
pozioma

Plakaty kolarskie

Kto z nas nie lubił jeździć na rowerze? Niektórzy do dziś traktują rower jako podstawowy środek komunikacji. Część z nas, do dziś pamięta emocje związane z wyścigami kolarskimi – takimi jak Wyścig Pokoju czy Giro d’Italia – transmitowanymi regularnie w telewizji. Nic dziwnego, odkąd ludzie zaczęli jeździć na rowerach, zaczęli się również na nich ścigać. Właśnie pierwsze dziesięciolecia popularności rowerów prezentujemy na plakatach kolarskich w stylu retro. Patrząc na zawodników na rowerach z lat 30 i 40-tych możemy się poczuć jakbyśmy tam byli. Fotografie na plakatach kolarskich przenoszą nas właśnie w tamte czasy, gdy kolarze byli jednymi z największych sportowych idoli. Plakaty kolarskie to jednak nie tylko stare fotografie. To również reprodukcje starych plakatów z motywem roweru. Te piękne rysunki na plakatach kolarskich, będą prawdziwą gratką dla każdego miłośnika roweru.

Plakaty motocyklowe

Galeria plakatów sportowych to nie tylko rowery. To także wspaniałe plakaty motocyklowe w stylu vintage. Motory są przecież pojazdami, które mają ogromną rzeszę swoich zwolenników. Jak widać na naszych plakatach motocyklowych, miały od zawsze. Motory to nie tylko wygodny środek transportu, ale także styl życia, z którym wiele osób się utożsamia.

Plakaty sporty drogowe w stylu vintage

Plakaty ze sportami rowerowymi w stylu vintage możemy powiesić zarówno w domu, jak też w innych miejscach. Pasjonaci rowerów i kolarstwa mogą dekorować nimi każdy pokój. Plakaty z kolarstwem w stylu vinatage będą pasowały zarówno do salonu, sypialni, jak też korytarza. Jeżeli dziecko jest fanem sportów rowerowych, taki plakat można powiesić również w jego pokoju. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zaznaczyć swoje zainteresowania wieszając plakat kolarski w swoim gabinecie. Plakaty rowerowe w stylu retro to także idealna dekoracje na ściany w klubach sportowych, zwłaszcza kolarskich.

Zobacz podobne: plakaty podróżnicze retro, plakaty olimpijskie retro, plakaty z samochodami retro.