Nasza misja

Jeżeli szukasz ciekawej dekoracji w stylu vintage na swoje ściany, to idealnie trafiłeś. Sklep VintagePosteria oferuje bogatą kolekcję plakatów utrzymanych w tematyce retro. Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych dekoracji ściennych w stylu vintage i retro. Dzięki naszym plakatom, możesz ciekawie zaaranżować nie tylko dom, ale także biuro, sklep, restauracje, pub i inne lokale.

Plakaty w stylu vintage i retro od wielu już lat cieszą się rosnącą popularnością. Chętnie wykorzystywane są w aranżacjach pomieszczeń domowych, a także biur i lokali usługowych. Dlatego w VintagePosteria oferujemy całą gamę wyjątkowych plakatów w stylu vintage.

Zadowoleni klienci z ponad 25 krajów

Jak to wszystko działa?

Najpierw drukujemy twój plakat.
Precyzyjnie pakujemy wszystko.
Wysyłamy Twoje zamówienie.
Szczęsliwy kupujący - misja zakończona.

 Plakaty w stylu vintage nieodzownie kojarzą nam się z nadrukami starych posterów, reklam, plakatów sportowych, czy wizerunków samochodów, motocykli lub samolotów. Często nawiązują do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku, a także do plakatów propagandowych ZSRR. W naszej ofercie oferujemy i jedne, i drugie, a także wiele innych kategorii tematycznych, w których znajdziecie unikalne plakaty w stylu vintage. Nasza oferta obejmuje już kilka tysięcy motywów i stale jest poszerzana o nowe, popularne plakaty retro. Każdy poster w stylu vintage, zakupiony w naszym sklepie można oprawić w ramę bądź antyramę.

Nasze postery są drukowane na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów na rynku. Nadruk wykonany jest w technologii cyfrowej. Cały proces produkcyjny odbywa się w naszej fabryce, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość plakatów vintage na płótnie. Oferujemy nasze plakaty w standardowych formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm. Jednak, jeżeli jesteś zainteresowany innym, niestandardowym plakatem retro, skontaktuj się z nami.

Warto pamiętać, że decydując się na zakup w naszym sklepie nie ponosisz kosztów wysyłki, a już kilka dni po złożeniu zamówienia możesz się cieszyć pięknym plakatem vintage na swojej ścianie.

W liczbach

1000 +
produktów na stronie
450 000 +
wysyłanych produktów rocznie
135 000 +
kupujących każdego roku
1 mil. +
kilometrów rocznie