Plakaty podróż do Ameryki

Plakaty podróż do Ameryki

Amerykańskie plakaty z naszej galerii skupiają się na tematyce podróży po Stanach Zjednoczonych. Wybraliśmy dla Was wyjątkowe plakaty amerykańskie w stylu vintage, które nawiązują do tematyki podróży po USA i różnorodności tego wyjątkowego państwa. Plakaty podróż po Ameryce przedstawiają wiec reklamy i informacje promocyjne poszczególnych stanów i miast. Wszystkie pochodzą z różnych okresów XX wieku, przywołując lata największego rozkwitu USA. Dla tych, których fascynują Stany Zjednoczone, plakaty podróżnicze z Ameryki będą, z pewnością, prawdziwą gratką.

pionowa

Plakaty amerykańskie w stylu vintage

Amerykańskie plakaty w stylu vintage mogą spodobać się każdemu. Przede wszystkim dlatego, że są bardzo różnorodne, zarówno pod kątem tematyki, jak też stylu i kolorystyki. Dzięki temu każdy znajdzie plakat amerykański vintage, który będzie pasował zarówno do niego, jak również do stylu mieszkania. Fani słonecznej Kalifornii, czy gorącego Las Vegas znajdą - wśród naszych plakatów amerykańskich - wiele motywów w stylu retro, przestawiających właśnie te miejsca. Podobnie Ci, których bardziej fascynuje Nowy Jork czy Chicago. Plakaty z tych miejsc są atrakcją naszej galerii posterów z Ameryki.

Amerykańskie plakaty turystyczne

Zgromadziliśmy plakaty turystyczne z Ameryki z różnych okresów. Mamy więc wspaniałe plakaty reklamowe w stylu retro z lat 40. i 50. Z okresu, gdy Ameryka się rozwijała po II wojnie światowej. Są również plakaty turystyczne z lat 60. i 70. utrzymane w popularnym wówczas stylu pop-art, z żywymi kolorami i ciekawymi rysunkami. Amerykańskie plakaty turystyczne w stylu retro z naszej galerii, to w dużej części postery reklamowe firm działających w branży turystycznej. Amerykańskie plakaty turystyczne przedstawiają więc reklamy linii lotniczych czy przewoźników autobusowych. Jeszcze inne to plakaty turystyczne reklamujące amerykańskie miasta czy stany oraz atrakcje, jakie się tam znajdują.

Plakaty z podróży po USA

Plakaty z podróży po USA polecamy wszystkim, którym w jakiś sposób bliski jest kontynent amerykański. Dla jednych dlatego, że tam mieszkali lub mają tam bliskich, dla innych, bo fascynuje ich różnorodność tego wyjątkowego kraju. Jedni i drudzy mogą podkreślić swoje zainteresowania wykorzystując plakaty turystyczne z USA jako dekoracje salonu, sypialni czy innego pomieszczenia w domu. Plakaty z podróży po USA są na tyle uniwersalne, że możemy je powiesić w każdym pokoju, w korytarzu, a nawet w kuchni czy łazience.

Zobacz podobne: plakaty podróżnicze, plakaty z jedzeniem i napojami.