Plakaty - Alicja w Krainie Czarów

Zainspirowani niezwykłym światem magii, który wypełnia powieść Lewisa Carrolla “Alicja w Krainie Czarów” oraz wyjątkowymi ilustracjami Williama Hendersona stworzyliśmy najbardziej zaczarowaną kolekcję plakatów vintage w naszym sklepie. Poznaj Szalonego Kapelusznika, ciekawą świata Alicję, awanturniczą Królowę Kier, sprytnego Kota z Cheshire, a może wolisz podążyć za Białym Królikiem?

pionowa

Plakaty Alicja w Krainie Czarów

Kolekcja plakatów “Alicja w Krainie Czarów” została stworzona z myślą o miłośnikach tej wyjątkowej powieści napisanej przez Lewisa Carrolla. Oryginalne dzieła Williama Hendersona, które przekształciliśmy w retro plakaty, zostały pierwotnie wykonane dla The Players Producing Company z Chicago w 1915 roku. Henderson zaprojektował dla nich kostiumy oraz scenografię dla nowo powstającej sztuki opartej na unikatowym świecie stworzonym przez L. Carrolla. Obecnie, dzięki nowoczesnej technologii i wysokiej jakości druku, jego niesamowite ilustracje mogą stać się ozdobą każdego wnętrza, w którym brakuje odrobiny magii.

Plakaty z motywem bajek w aranżacji wnętrz

Czy marzyłeś w dzieciństwie, aby Twój pokój przypominał jedną z zaczarowanych krain, które były tak obrazowo opisywane w czytanych przez Twoich rodziców bajkach? Któż tego nie robił! Motyw baśni w aranżacjach dziecięcych wnętrz pojawia się od zawsze, ale coraz częściej można go również spotkać w projektach salonów i sypialni.

Bajki oferują nam ucieczkę od codziennych zmartwień i obowiązków. Takie same oczekiwania stawiamy sobie względem naszego domu, w którym staramy się stworzyć idealny azyl i miejsce do relaksu. Warto zatem podczas projektowania wymarzonej przestrzeni przyjrzeć się ilustracjom bądź grafikom, które powstały dzięki inspiracjom zaczerpniętym z baśniowego świata. Plakaty w stylu vintage, z kolekcji “Alicja w Krainie Czarów”, będą wspaniałym dodatkiem do Twojej galerii obrazów w pokoju dziennym bądź nad łóżkiem w sypialni.