lip, 10 2020   |   Design

Reprodukcje obrazów na plakatach

Cornelia

Obrazy w formie plakatów? Oczywiście! Przecież drukując motywy znane z obrazów na plakatach można osiągnąć podobny efekt wizualny za dużo niższą cenę

Reprodukcje obrazów zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Stały się bardzo popularne zwłaszcza w ostatnich latach, gdy rozwój druku pozwolił na bardzo dokładne odwzorowanie każdego szczegółu drukowanego motywu. W ten sposób możliwe stało się masowe wykonywanie nadruków reprodukcji znanych i nieznanych obrazów.

Reprodukcje na plakatach z cyfrowym nadrukiem

Jakość nadruku oraz wykorzystywane materiały sprawiają, że reprodukcja na plakatach wygląda równie efektownie co na płótnie. Cyfrowy nadruk pozwala natomiast odwzorować nie tylko każdy kolor, ale również szczegół reprodukcji, a nawet pociągniecie pędzlem. Zwolennikom tradycyjnych obrazów można dodatkowo polecić oprawienie plakatu z reprodukcją w ramę. Dzięki temu zamówiony plakat w stylu vintage będzie wyglądał praktycznie jak obraz.

Plakaty z reprodukcjami w stylu vintage

Plakaty z reprodukcjami polecamy zwłaszcza do pomieszczeń, które chcecie zaaranżować w stylu klastycznym lub w stylu vintage. Każdy pokój urządzony w ten sposób, dużo zyska dzięki wykorzystaniu plakatów z reprodukcjami. Podkreślą styl retro lub vintage i przyciągną uwagę gości.

Plakaty z reprodukcjami retro dostępne w naszym sklepie to cyfrowe kopie dzieł znanych i mniej znanych malarzy. Co ważne staraliśmy się zaprezentować reprodukcje obrazów z różnych stylów oraz epok, dzięki czemu każdy fan malarstwa znajdzie dla siebie plakat z reprodukcją w stylu vintage.

Zapraszamy do naszych galerii plakatów z reprodukcjami w stylu vintage